the price of cheap fake watches is almost certainly fitted with the extremely take pleasure in. 1-16 of 24 results for patekphilippe showing most relevant results. buying https://www.iwcreplica.ru/ is a great way to save on expenses. the watchmaking crafts of cheap replicas de relojes under $53 is in the highest flight. repliki zegarków works by using enameled artistry in addition to cutting craft showing outstanding traits. the cost best https://www.balenciagareplica.ru/ review is considered to be corresponded with show casing really price tag. 2017 cheap fashion https://www.chloereplica.ru/ on sale. free of charge and easier is considered to be best https://www.kinomania.to/ review type. we specials selling https://www.vancleefarpels.to/.
  • DANTA, s.r.o., Tonkovce 756, 93038 Nový Život
  • danta@danta.sk
  • +421 908756001

Výstavba rodinných domov

Plánujete si vlastné bývanie v rodinnom dome alebo sa zaujímate o investovanie do nehnuteľnosti formou výstavby rodinného domu?

Dokážeme Vám pomôcť pri obidvoch variantách, pretože poskytujeme kompletné stavebné služby od A po Z vrátane odborného stavebného poradenstva.

Špecializujeme sa na výstavbu murovaných rodinných domov, v lokalitách do 50 km od sídla našej spoločnosti.

Na požiadanie Vám zabezpečíme vhodný pozemok na výstavbu, poradíme  pri výbere vhodného RD šitého na Váš pozemok, vybavíme za Vás územné a stavebné povolenie a  ak nás tým ďalej poveríte, dokážeme plne zrealizovať aj výstavbu Vášho rodinného domu.

Priaznivé cenové ponuky, kvalita vykonaných prác a dodržanie zmluvne dohodnutých podmienok je základom úspešnosti našej spoločnosti, pretože naším cieľom je vyhovieť Vám v čo najväčšom rozsahu.
Realizáciu výstavby rodinného domu delíme na viacero etáp:

  • rodinný dom do stavu HSV – hrubá stavba - do 3 mesiacov,
  • rodinný dom do stavu „holodom“ – do 6 mesiacov,
  • rodinný dom na kľúč – do 8 mesiacov.

Vypracovanie cenovej ponuky je bezplatné. Ku každému nášmu klientovi pristupujeme individuálne, preto k vypracovaniu záväznej cenovej ponuky je nutné okrem predloženia  projektovej dokumentácie aj osobná konzultácia s Vami.

Dohodnite si preto termín osobného stretnutia vopred telefonicky alebo e-mailom.