the price of cheap fake watches is almost certainly fitted with the extremely take pleasure in. 1-16 of 24 results for patekphilippe showing most relevant results. buying https://www.iwcreplica.ru/ is a great way to save on expenses. the watchmaking crafts of cheap replicas de relojes under $53 is in the highest flight. repliki zegarków works by using enameled artistry in addition to cutting craft showing outstanding traits. the cost best https://www.balenciagareplica.ru/ review is considered to be corresponded with show casing really price tag. 2017 cheap fashion https://www.chloereplica.ru/ on sale. free of charge and easier is considered to be best https://www.kinomania.to/ review type. we specials selling https://www.vancleefarpels.to/.
  • DANTA, s.r.o., Tonkovce 756, 93038 Nový Život
  • danta@danta.sk
  • +421 908756001

O nás

DANTA, s.r.o. je inžiniersko-stavebnou spoločnosťou, ktorá vznikla v roku 2008 za účelom poskytovania služieb v oblasti stavebníctva a realít.
Predmet podnikania spoločnosti zahŕňa nasledovné služby:

  • inžinierska činnosť v stavebníctve,
  • realizácia stavieb – výstavba rodinných domov,
  • investovanie na trhu s nehnuteľnosťami - realitná činnosť.

Našim hlavným cieľom je poskytovanie komplexných služieb pre klientov, ktorí sú odhodlaní zabezpečiť si svoje vlastné bývanie v rodinnom dome.
Poradíme Vám pri kúpe vhodného pozemku a následnej projektovej dokumentácii. Ak sme Vám úspesne vybavili stavebné povolenie k začatiu stavby, na základe vzájomnej dohody sa ihneď púšťame do výstavby Vášho vysnívaného domu. Ak je Váš rodinný dom stavebne dokončený, kolaudáciou Vám zabezpečime jeho plnohodnotné úžívanie, pri ktorom dôjde samozrejme aj k odovzdaniu kľúča od hlavnému chodu Vášho domova.
Medzi našimi klientami patria aj fyzické osoby, ktorí svoje bývanie už majú zabezpečené a hľadajú možnosti a spôsoby ako zainvestovať našetrené peniaze do nehnuteľnosti na našom realitnom trhu. Ak Vás oslovila táto forma spolupráce, sme Vám k dispozícíí, aby sme spoločne našli riešenie, ktorého výsledkom bude spokojnosť z pocitu dobre zainvestovaných financií.
Pri spolupráci s Vami kladieme veľký dôraz na individuálny a odborný prístup, riadime sa Vašimi požiadavkami, aby sme spoločnými silami našli najlepšiu cestu k Vášmu bývaniu a zrealizovali Vaše dlho očakávané sny. Robíme všetko preto, aby sme našimi službami mohli uspokojiť Vaše očakávania čo najkomplexnejšie. Dôvera a diskrétnosť sú pre nás prioritou, ktoré v zmysle našich skúseností sa dajú najlepšie oceniť pri dlhodobej spolupráci.
Pozývame Vás na našu prezentáciu, kde sa môžete dozvedieť daľšie doplňujúce informácie o nami ponúkaných službách a samozrejme, ak sa rozhodnete, môžete sa zaradiť medzi našich spokojných klientov.

Správna voľba znamená úspešný štart...
Tešíme sa na spoluprácu s Vami!
DANTA, s.r.o.

O nás